Ураховуючи обраний курс України на євроінтеграцію, питання вдосконалення рівня володіння англійською мовою як мовою міжнародного спілкування для публічних службовців не втрачають актуальності. У Черкаському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершено загальну короткострокову програму «Ділова англійська мова» для державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Обсяг програми: 30 годин (1 кредит ЄКТС). Реалізує програму старший викладач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат філологічних наук Вікторія Токарчук.
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2021/11/15.jpg)
Навчальний курс орієнтований на вдосконалення рівня володіння діловою англійською мовою, поглиблення знань і розуміння відповідної лексики й термінології, а також набуття мовних навичок для успішного використання англійської мови під час виконання службових обов’язків.
Наші вітання публічним службовцям із успішним завершенням навчання!