Черкащани вшановують пам’ять воїнів-афганців

Пам’ять співвітчизників, загиблих у боях на території інших держав, вшановують сьогодні на Черкащині. Нині минає 33 роки з дня офіційного виведення військ колишнього СРСР із Афганістану.

Чотири тисячі черкащан взяли участь у тій війні. Більше сотні загинули. Покласти квіти до пам’ятника воїнам-афганцям прийшли представники обласної та міської влади, а також військові. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

«На жаль, так складається, що чи не кожне покоління українців мусить проявляти свою міць. Свого часу ці воїни взяли зброю до рук і виконали свій військовий обов’язок. Пройшовши Афганістан, багато хто не лишився осторонь війни на Сході нашої країни», – зауважила заступниця голови Черкаської ОДА Леся Король.

Нагадаємо, цей пам’ятний день встановлено у 2004 році на підтримку ініціативи громадських організацій із метою вшанування українських громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав. Його приурочено до завершення виведення військ колишнього СРСР із території Афганістану 15 лютого 1989 року.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА