День єднання відзначають на Черкащині. Церемонія підіймання Державного Прапора України зранку відбулась на Соборній площі обласного центру.
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_5329.png)
Присутні спільно виконали Державний Гімн України. Опісля розгорнули найбільший синьо-жовтий стяг в області. Його розмір – 12 на 18 метрів.
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_6944.png)
“Сьогодні разом ми вкотре заявляємо всьому світові про сильну націю, яка впевнено стоятиме на захисті рідної держави. Ми спокійні! Ми сильні! Ми РАЗОМ! ” – сказав голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_6916.png)
Після урочистостей від площі стартував автопробіг Єднання. Кількадесят автомобілів АК “Черкас” із синьо-жовтими прапорами об’їхали місто.
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC_5316.png)
Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.