В умовах воєнного стану питання інформаційної безпеки та цифрової грамотності є, як ніколи, важливими. У межах професійного навчання в Черкаському РЦПК реалізували загальну короткострокову програму „Цифрова грамотність. Впровадження інструментів диджиталізації“, орієнтовану на вдосконалення цифрової компетентності публічних службовців.
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-1024x518.jpg)
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-3-1024x522.jpg)
Учасники опрацювали питання щодо цифрової грамотності публічних службовців на базі інструментів Googlе, інформування громадян у соціальних мережах та на офіційних сайтах, інформаційної гігієни та кібербезпеки, цифрової демократії та інформаційно-комунікаційних процесів у державному управлінні.
Дякуємо спікерам і учасникам навчання. Перемога за нами! Все буде Україна!
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/06/6-1-1024x515.jpg)
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/06/12-1-1024x515.jpg)