Попри важкі воєнні умови, повітряні тривоги, проблеми з електропостачанням Черкаський регіональний центр підвищення кваліфікації тримає стрій і продовжує реалізацію програм професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/2.jpg)
Сьогодні реалізували загальну короткострокову програму „Командоутворення та ефективна взаємодія на публічній службі“, де говорили про вміння працювати в команді, як згуртувати колектив та як ефективно використовувати всі канали комунікації.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/8.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/9.jpg)
Разом із науковцями, психологами учасники у форматі інтерактиву опрацювали навчальні модулі щодо ролі корпоративної культури у формуванні дієвої команди, практичних навичок командної роботи та взаємодії, ухвалення ефективних управлінських рішень, переваг роботи команди, а також ролі лідера у процесі командоутворення.
Дякуємо спікерам та учасникам професійного навчання! Перемога за нами! Все буде Україна!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/13.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/11/20.jpg)