Актуальні питання документування управлінської діяльності в органах місцевого самоврядування обговорили в межах спеціальної короткострокової програми для працівників, відповідальних за ведення діловодства (контроль), виконавчих органів міських, селищних, сільських рад.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/4-1.jpg)
Учасники професійного навчання отримали кваліфіковані роз’яснення щодо основних вимог до ведення службової документації та організації контролю в органах місцевого самоврядування. Також для слухачів були проведені практичні заняття з удосконалення рівня володіння державною мовою.
Дякуємо всім учасникам освітнього процесу. Перемога за нами! Усе буде Україна!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/6.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/8-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/11-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/14.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/15.jpg)