У Черкаському РЦПК завершено тритижневий навчальний марафон із підвищення мовної компетентності публічних службовців регіону.
Активність публічних службовців щодо участі в професійному навчанні з удосконалення рівня володіння українською мовою зростає, адже питання належного функціонування державної мови, яка є визначальним чинником і головною ознакою національної ідентичності, в умовах війни набуває ключового значення.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/01/3-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/01/4.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/01/6.jpg)
Навчальна програма охопила модулі щодо основних норм сучасного українського правопису, удосконалення комунікативних компетентностей у письмовій та усній формах, застосування норм української мови під час складання текстів документів, правил милозвучності, застосування фемінітивів в діловій українській мові та інші.
Дякуємо авторці й викладачці програми Тетяні Бондаренко за високий рівень викладання та співпрацю, слухачам – за активність і зворотній зв’язок. Перемога за нами! Усе буде Україна!