Завершили шестиденне професійне навчання державних службовців категорій «Б» і «В» Черкаської області.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/41.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/45.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/59.jpg)
Професійна програма передбачала модулі, пов’язані з питаннями розвитку громадянського суспільства в Україні, електронної демократії та електронного урядування, державної політики у сфері забезпечення національної системи стійкості, реалій і перспектив європейської та євроатлантичної інтеграцій, запобігання корупції та забезпечення доброчесності, нормативно-правового забезпечення публічного управління, антикризового менеджменту, практичного тайм-менеджменту, ґендеру й рівності у забезпеченні прав людини, розвитку лідерства, цифрової грамотності державного службовця тощо.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/76.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/78.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/89.jpg)
Тематика підвищення кваліфікації була актуалізована відповідно до сучасних вимог і охопила до того ж низку важливих питань в умовах дії воєнного стану, а саме: інфомедійної грамотності суспільства, історії як питання безпеки та інформаційної гігієни, морально-психологічного клімату в колективі, а також передбачало інтерактивні заняття з психологом.
Дякуємо спікерам і учасникам навчання. Успішної практичної реалізації здобутих знань! Усе буде Україна!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/8-4.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/27.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/34.jpg)