Про реалії й перспективи європейської та євроатлантичної інтеграцій України говорили в межах загальної професійної програми для державних службовців Черкащини. Авторський навчальний модуль розробив і реалізував професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доктор історичних наук Анатолій Чабан.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/58.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/59.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/62.jpg)
Зокрема, обговорили сучасні реалії європейської інтеграції, позицію Євросоюзу щодо членства України, позицію США щодо європейських перспектив України, досягнення соціальних, політичних, економічних стандартів у результаті вступу до ЄС. Також акцентували увагу на підґрунті повномасштабної російсько-української війни (політичні, економічні, духовно-гуманітарні аспекти), визначальних факторах цивілізаційного вибору України, перевагах співпраці з країнами-членами НАТО.
Дякуємо Анатолію Юзефовичу за професіоналізм і співпрацю з нашим закладом освіти. Учасникам дякуємо за активність і зворотний зв’язок. Перемога за нами! Усе буде Україна!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/64.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/67.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/70.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/78.jpg)