Завершили навчальний марафон із підвищення мовної компетентності публічних службовців Черкащини. Професійне навчання організоване на виконання плану заходів із реалізації Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава» і Комплексної програми розвитку та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя Черкаської області на 2021-2025 роки.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-6.jpg)
Програма підвищення кваліфікації охопила модулі щодо новацій українського правопису, лексичних, фразеологічних, морфологічних, орфографічних, синтаксичних норм, правил наголошування слів, узгодження числівників з іменниками, відмінювання прізвищ, законів милозвучності та вдосконалення комунікативних навичок у професійній діяльності.
Дякуємо авторці й викладачці програми Тетяні Бондаренко за професіоналізм, креативний підхід і співпрацю з нашим закладом освіти, слухачам – за активність і зворотний зв’язок. Любимо та шануємо українську мову! Перемога за нами! Усе буде Україна!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-4.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/9.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/12-4.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/16-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/02/24-1.jpg)