Учасники програми «Удосконалення рівня володіння іноземною мовою (англійська)» відпрацювали навички професійної комунікації англійською мовою під час службового відрядження («Business trip»).
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-1.jpg)
Зокрема, опанували навички бронювання готелю, вибору транспорту для відрядження (переваги й недоліки кожного виду), проходження митного контролю, реєстрації та виселення з готелю.
Дякуємо Вікторії Токарчук за професійний підхід до реалізації програми, креативну атмосферу в нашій онлайн-аудиторії та мотивацію публічних службовців до вивчення англійської мови.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/17.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/19.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/21.jpg)