Завершили навчальний марафон із удосконалення рівня володіння англійською мовою професійного спрямування. Програма підвищення кваліфікації була повністю орієнтована на професійну комунікацію у всіх видах мовленнєвої діяльності – говорінні, читанні та письмі.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-4.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-2.jpg)
Дякуємо Вікторії Токарчук за професійний підхід до реалізації програми, креативну атмосферу в онлайн-аудиторії та мотивацію публічних службовців до вивчення англійської мови.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/24.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/03/30-1.jpg)
Вітаємо публічних службовців із завершенням навчання та зичимо успішної практичної реалізації здобутих знань.