Забезпечення прав і свобод людини є одним із основних обов’язків демократичної держави. Реагуючи на виклики воєнного стану, дотримання прав людини та протидія дискримінації мають бути орієнтирами в ухваленні владних рішень. На цьому акцентували під час професійного навчання за загальною короткостроковою програмою «Дотримання прав людини та протидія дискримінації» для державних службовців категорій «Б» та «В».
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/8.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/9-1.jpg)
Учасники разом зі спікерами розглянули сутність прав і свобод людини, сучасні міжнародні документи щодо їх захисту, державну політику України у сфері захисту прав людини та протидії дискримінації. Також обговорили питання гендеру й рівності в забезпеченні прав людини в сучасному світі, зокрема міфи і факти про гендерну рівність. Окрему увагу звернули на проблему запобігання та протидії домашньому насильству в умовах війни.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/10-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/11.jpg)
Щиро дякуємо нашим спікерам Сергію Джолосу, Ользі Крутенко та Наталії Байдюк за професіоналізм і співпрацю. Також висловлюємо вдячність нашим слухачам за активність і зворотний зв’язок. Разом до Перемоги!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/17.jpg)