Державні службовці категорії «Б» підвищили кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Проєктний менеджмент».
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-3.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-3.jpg)
Разом зі спікерами учасники професійного навчання розглянули класифікацію проєктів, функції, методи та сучасні тенденції управління проєктами, життєвий цикл проєкту в сфері публічного управління. Також опрацювали основи стратегічного планування та ефективного управління ресурсами проєкту, формування та становлення команди проєкту, управління впровадженням інвестиційних та інноваційних проєктів.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/14-2.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/15-1.jpg)
Щиро дякуємо спікерам Інні Бітюк та Оксані Руденко за професіоналізм і співпрацю з нашим закладом освіти. Перемога за нами! Усе буде Україна!