На конфліктах як необхідному складнику розвитку та трансформації суспільства через його неоднорідність, а також на способах їх розв’язання акцентували увагу в межах реалізації загальної короткострокової програми «Діалог як підхід до вирішення чутливих питань, розв’язання конфліктів» для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/06/7.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/06/17.jpg)
Серед питань професійного навчання:
- конфлікти в публічному управлінні України: особливості та види, поведінка державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування у конфліктних ситуаціях;
- діалогічне лідерство в управлінні конфліктами як важливий інструмент ефективних комунікацій та співробітництва в команді;
- діалог як підхід до запобігання виникненню та розв’язання колективних трудових спорів (конфліктів);
- запобігання ескалації та способи розв’язання конфліктів.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/06/26.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/06/47.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/06/54.jpg)
Дякуємо спікерам Анжелі Бойко, Сергію Даниленку, Оксані Євченко та Світлані Харитоновій за професійний підхід до реалізації програми та співпрацю з нашим закладом освіти. Працюємо далі.