![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2021/07/1621592101.jpg)
Метою навчання є оновлення професійних знань для успішної реалізації в регіоні завдань державної виконавчої служби щодо своєчасного, повного і неупередженого примусового виконання рішень судів та інших органів у разі невиконання їх у добровільному порядку. Спікери окреслили практичні питання:
– застосування законодавства про державну службу в органах державної виконавчої служби;
– взаємодії у професійній діяльності працівників органів державної виконавчої служби;
– управління змінами;
– стратегічного управління та планування в діяльності органів державної виконавчої служби;
– медіаграмотності;
– вдосконалення практичних знань у сфері примусового виконання рішень;
– реалізації положень Законів України «Про виконавче провадження» та «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», тощо.