![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2021/10/244317029_374444807719369_180281152253587896_n.jpg)
Спільно із виконавчим апаратом Черкаського обласного комітету профспілки працівників державних установ, Міжрегіональним управлінням НАДС у м. Києві, Київський, Чернігівський та Черкаській областях, управлінням Держпраці в Черкаській області реалізована спеціальна короткострокова програма для посадових осіб місцевого самоврядування Уманського району. Навчання спрямоване на підвищення рівня професійних компетентностей, необхідних для реалізації кадрової політики в органах місцевого самоврядування в умовах змін. На обговорення були винесені актуальні питання проходження служби в органах місцевого самоврядування:
– проведення конкурсу на заміщення вакантних посад,
– просування по службі,
– формування кадрового резерву,
– організація стажування,
– обчислення стажу служби в органах місцевого самоврядування, дисциплінарної відповідальності,
– обмеження, пов’язані із проходженням служби в органах місцевого самоврядування,
– відповідальність за корупційні діяння, організація превентивних антикорупційних механізмів,
– регулювання трудових, соціальних, економічних відносин шляхом соціального діалогу, тощо.