Урочистості з нагоди Дня Соборності України відбулися сьогодні в Черкасах. Представники обласної та міської влади разом із містянами вшанували пам’ять борців за волю України біля однойменного пам’ятника на площі Слави.
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSC_0245.jpg)
Опісля до Дня Соборності в Черкаському художньому музеї представили виставку робіт художників із різних регіонів України.
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSC_0312.jpg)
«Соборність надзвичайно важлива для країни. Ми можемо будувати економіку, але якщо не матимемо всередині держави єдності, то досягати чого-небудь буде набагато складніше», – зауважив заступник голови Черкаської ОДА Роман Карманнік.
Також із нагоди свята відзначили військових і діячів культури.
Нагадаємо, День Соборності відзначають 22 січня. Акт злуки УНР та ЗУНР був проголошений 1919 року. Уперше у ХХ столітті Україна проголошувалася незалежною суверенною державою.