Про організацію діяльності органів державної виконавчої служби Черкаської області в умовах воєнного стану говоримо в межах спеціальної короткострокової програми для працівників Управління забезпечення примусового виконання рішень у Черкаській області та відділів державної виконавчої служби Черкаської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
Професійне навчання передбачає інтерактивні лекції, круглі столи, практичні заняття з таких тем:
- практичні питання застосування законодавства про державну службу в органах державної виконавчої служби;
- ефективні комунікації, командна робота та взаємодія у професійній діяльності;
- основні засади Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні»; зміни в законодавстві;
- номенклатура справ органів державної виконавчої служби: порядок складання та ведення; СЕД АСКОД;
- українська ділова мова, підвищення рівня володіння державною мовою;
- удосконалення знань у сфері примусового виконання рішень;
- зміни в законодавстві про виконавче провадження;
- впровадження в діяльність органів державної виконавчої служби змін у законодавстві, що стосуються бухгалтерського обліку в сфері примусового виконання рішень;
- управління змінами тощо;
Програму реалізують фахівці органів державної виконавчої служби та викладачі закладів вищої освіти. Дякуємо спікерам і учасникам навчання! Перемога за нами! Все буде Україна!
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-4-1024x484.jpg)
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/07/2-4-1024x518.jpg)
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/07/3-4-1024x510.jpg)
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/07/5-1-1024x522.jpg)
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/07/14-2-1024x525.jpg)
![](http://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/07/17-1-1024x490.jpg)