Черкаський регіональний центр підвищення кваліфікації реалізував загальну короткострокову програму „Сприйняття змін“ для державних службовців категорії „В“.
Разом із науковцями учасники професійного навчання розглянули поняття „зміни“ у двох значеннях: як процес і як зміст (результат) цього процесу. Також проаналізували механізми сприйняття й реалізації змін. причини опору змінам, цикл управління змінами, підходи до ухвалення рішень. Крім того, викладачі акцентували увагу на психологічних інструментах конструктивного сприйняття змін і формуванні навичок адаптації до них.
Дякуємо спікерам і учасникам навчання! Перемога за нами! Все буде Україна!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/10/1і.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/10/2-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/10/6.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/10/8.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2022/10/9.jpg)