Черкаський РЦПК продовжує системну роботу щодо популяризації української мови та створення умов для її опанування через професійне навчання за загальною програмою «Удосконалення рівня володіння державною мовою».
Цього тижня в публічних службовців нові освітні можливості для розвитку мовної компетентності. Разом зі спікеркою Тетяною Бондаренко вони вивчали норми сучасного українського правопису (обов’язкові й варіантні зміни), застосування фемінітивів в діловій українській мові, правила милозвучності, чергування звуків. Окрему увагу звернули на наголошування слів, лексичні та фразеологічні норми.
Успіхів учасникам! Перемога за нами! Усе буде Україна!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/2.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-3.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-3.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/9-2.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/10-2.jpg)