Завершили тритижневий навчальний марафон із підвищення мовної компетентності публічних службовців Черкащини. Навчання організоване на виконання плану заходів із реалізації Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава» та Комплексної програми розвитку та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя Черкаської області на 2021-2025 роки.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/1.png)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-1.jpg)
Відповідно до програми професійного навчання учасники опрацювали модулі щодо основних норм сучасного «Українського правопису» (обов’язкові й варіантні зміни), удосконалення комунікативних компетентностей у письмовій та усній формах, правил милозвучності, наголошування слів, застосування фемінітивів у діловій українській мові, морфологічних, синтаксичних і лексичних норм.
Дякуємо авторці й викладачці програми Тетяні Бондаренко за професіоналізм і співпрацю, слухачам – за активність і зворотний зв’язок. Перемога за нами! Усе буде Україна!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/04/23.jpg)