Завершили професійне навчання працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області щодо організації правової, фінансово-економічної, контрольно-перевірочної та адміністративно-господарської роботи в системі органів Пенсійного фонду України. Програма була насичена різноманітними видами діяльності: інтерактивні лекції, тематичні дискусії, розв’язання кейсів та інших практичних завдань. Підсумковий контроль знань проведений у формі дистанційного тестування в режимі реального часу.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-4.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/7-2.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/15.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/16-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/23-1.jpg)
Вітаємо державних службовців із успішним завершенням спеціальної професійної програми! Зичимо, щоб отримані компетентності стали рушійною силою на шляху професійного зростання.
Також висловлюємо вдячність нашим партнерам – високопрофесійній команді викладачів-практиків із Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/27-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/28-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/32.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/35.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/36.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/42.jpg)