Інтенсивний розвиток технологій вимагає від сучасного державного службовця вміння сприймати зміни, знаходити у нововведеннях переваги та оперативно до них адаптуватися. Черкаський РЦПК реалізував загальну короткострокову програму «Сприйняття змін» для державних службовців категорії «В», метою якої є поглиблення знань і навичок щодо подолання опору змінам і здатності прогресивно на них реагувати.
Разом із кандидатом економічних наук, доцентом Оксаною Руденко учасники професійного навчання розглянули поняття «зміни» у двох значеннях: як процес і як зміст (результат) цього процесу. Також проаналізували механізми сприйняття й реалізації змін, причини опору змінам і підходи до його подолання.
До того ж слухачі попрацювали з психологом, кандидатом педагогічних наук, доцентом Оленою Педько й розглянули психологічні інструменти конструктивного сприйняття змін і формування навичок адаптації до них.
Дякуємо спікерам і учасникам навчання! Перемога за нами! Усе буде Україна!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-3.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/8-2.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/12-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/13.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/20-3.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/21.jpg)