Цифрова грамотність є обов’язковою вимогою до компетентностей публічного службовця. У межах професійного навчання реалізували загальну короткострокову програму «Цифрова грамотність. Впровадження інструментів диджиталізації», що має на меті вдосконалення знань, умінь і навичок застосування цифрових технологій у публічному управлінні.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/6.jpg)
Учасники опрацювали питання цифрової демократії та інформаційно-комунікаційних процесів у публічному управлінні, розглянули сервіси порталу й застосунку «Дія», сучасні програмні засоби розробки мультимедійного контенту, роботу з відкритими даними, застосування технологій штучного інтелекту, основи інформаційної гігієни та кібербезпеки.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/9.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/11.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/13.jpg)
Також слухачам надано практичні рекомендації щодо інформування громадян у соціальних мережах та на офіційних сайтах.
Дякуємо спікерам і учасникам професійного навчання. Разом до перемоги! Усе буде Україна!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/15.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/17.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/18.jpg)