Удосконалення професійних знань, умінь і навичок – невід’ємний складник діяльності публічного службовця під час виконання посадових обов’язків. Державні службовці категорій «Б» і «В» завершили шестиденне навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою, де опрацювали низку актуальних для професійного розвитку питань, зокрема в умовах дії воєнного стану.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/8.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/9.jpg)
Професійна програма охопила модулі щодо нормативно-правового забезпечення публічного управління, електронної демократії й електронного урядування, державної політики у сфері забезпечення національної системи стійкості, реалій і перспектив європейської та євроатлантичної інтеграцій, причин та наслідків глобальних змін клімату, нових засад здійснення адміністративної процедури, стратегічного управління та планування.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/52.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/84.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/120.jpg)
Важливим також був тематичний блок стосовно дотримання прав людини та протидії дискримінації, забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю, реалізації ґендерної політики в Україні, запобігання та протидії торгівлі людьми.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/21.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/37.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/86.jpg)
Окрім цього, під час інтерактивних лекцій учасники розглянули актуальні питання проходження державної служби в умовах воєнного стану, запобігання корупції та забезпечення доброчесності, фінансового контролю, морально-психологічного клімату в колективі, історії як питання безпеки та інформаційної гігієни, тайм-менеджменту на публічній службі. Під час практичних занять слухачі вдосконалювали рівень володіння державною мовою, цифрову та інфомедійну грамотність, працювали над побудовою ефективних комунікацій в управлінській діяльності, особистою та професійною ефективністю, розвитком лідерського потенціалу.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/99.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/100.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/109.jpg)
Дякуємо лекторам-професіоналам й активним учасникам нашої онлайн-аудиторії. Перемога за нами! Усе буде Україна!