У Черкаському РЦПК секретарі органів місцевого самоврядування Черкаської області підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою «Забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування».
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/2.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/12.jpg)
Заступник начальника загального відділу виконавчого апарату Черкаської обласної ради Тетяна Синільник провела практичні заняття щодо основних вимог ведення службової документації та надала рекомендації щодо ефективної організації контролю в органах місцевого самоврядування.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/22.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/41.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/45.jpg)
Порядок вчинення нотаріальних дій секретарями органів місцевого самоврядування учасники опрацювали разом із завідувачкою Черкаської районної державної нотаріальної контори Наталією Чуй.
Також у межах програми проведено інтерактивне заняття з вивчення новацій в українському правописі та вдосконалення комунікативних навичок у професійній діяльності. Модуль розробила й реалізувала завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяна Бондаренко.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/25.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/30.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/40.jpg)
Дякуємо спікерам та учасникам професійного навчання! Разом до Перемоги! Усе буде Україна!