Актуальні питання документування управлінської діяльності в органах місцевого самоврядування обговорили в межах спеціальної короткострокової програми для посадових осіб органів місцевого самоврядування, відповідальних за ведення діловодства.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-3.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/8.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/10.jpg)
Заступник начальника загального відділу виконавчого апарату Черкаської обласної ради Тетяна Синільник надала роз’яснення основних вимог ведення службової документації та рекомендації щодо ефективної організації контролю в органах місцевого самоврядування.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/11.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/13.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/15.jpg)
Інформативним і цікавим також було заняття з вивчення новацій українського правопису та вдосконалення комунікативних навичок у професійній діяльності, яке провела для наших слухачів завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ імені Б. Хмельницького Тетяна Бондаренко.
Дякуємо спікерам і учасникам професійного навчання. Разом до Перемоги! Усе буде Україна!
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/21.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/24.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2023/11/32.jpg)