Цифрова грамотність є обов’язковою вимогою до компетентностей публічного службовця. Черкаський РЦПК у межах професійного навчання реалізував загальну короткострокову програму «Цифрова грамотність», що має на меті вдосконалення знань, умінь і навичок застосування цифрових технологій у публічному управлінні.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-2.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/9-2.jpg)
Говорили про сучасні програмні засоби розробки мультимедійного контенту, роботу з відкритими даними, сервіси порталу й застосунку «Дія», принципи надання електронних послуг, застосування технологій штучного інтелекту.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/19.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/21.jpg)
Звернули увагу на питання цифрової демократії та інформаційно-комунікаційних процесів у публічному управлінні, а також надали практичні рекомендації щодо кібербезпеки і захисту персональних даних в умовах цифрових трансформацій
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/30-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/31.jpg)
Програму реалізували кандидати технічних наук та фахівці-практики органів виконавчої влади Черкащини. Дякуємо всім учасникам освітнього процесу.
Разом до Перемоги! Усе буде Україна!