Удосконалення професійних знань, умінь і навичок – невід’ємний складник діяльності публічного службовця під час виконання посадових обов’язків. Державні службовці категорії «Б» завершили шестиденне навчання в Черкаському РЦПК за загальною професійною (сертифікатною) програмою, де опрацювали низку актуальних для професійного розвитку питань, зокрема в умовах дії воєнного стану.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/14-1.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/35.jpg)
Професійна програма охопила модулі щодо:
- порядку проходження державної служби та професійного розвитку;
- застосування права та його принципів у державному управлінні;
- морально-психологічного клімату в колективі;
- державної політики у сфері територіальної організації влади;
- самоменеджменту і тайм-менеджменту на державній службі;
- впровадження змін і ухвалення управлінських рішень;
- психологічних основ управління змінами;
- євроінтеграційного вектора розвитку України;
- державної політики цифрового розвитку;
- доброчесності на державній службі, фінансового контролю;
- цифрової грамотності, кібербезпеки;
- медіації та застосування відновних практик у медіаційному процесі.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/43.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/50.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/52.jpg)
Важливим також був тематичний блок стосовно запобігання та протидії торгівлі людьми, домашньому насильству, забезпечення прав та інтересів осіб з інвалідністю, гендеру й рівності в забезпеченні прав людини в сучасному світі, стратегій і тактик гендерно чутливої комунікації державних службовців.
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/130.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/136.jpg)
![](https://www.centerpk.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/140.jpg)
Дякуємо нашим спікерам за професіоналізм, креативний підхід та позитивну атмосферу в онлайн-аудиторії. Слухачам дякуємо за фідбек та зичимо успішної практичної реалізації здобутих знань.